Kohaletoimetamine

Diagnostikaseadmed OÜ pakub Kliendile kolme kohaletoimetamise viisi.

Meie oleme valinud oma koostöö partneriks kiire ja usaldusväärse Itella SmartPOST OÜ.
Üle 50 eurose ostu korral on www.diagnostikaseadmed.ee tellimuste kohaletoimetamine Kliendile tasuta.
Pakiautomaatide asukohad leiate siit : www.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad.
Kui tellimus on jõudnud Kliendi poolt valitud Smartposti pakiautomaati siis edastatakse Kliendi telefoni numbrile sõnum ning e-mail koos kapikoodiga . Täpsemad juhised saadetise vastuvõtmiseks leiate Itella Smarposti kodulehelt : http://uus.smartpost.ee/kuidas-saata-ja-vastu-votta

Tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva jooksul.

Hind: 2.95 EUR. Üle 50 eurose tellimuse korral on kohaletoimetamine TASUTA.

 

 

Itella SmartKULLER

Samuti oleme oma kullerteenuse pakkujaks valinud Eesti kiirema ja stabiilsema kullerfirma Itella SmartPOST OÜ ehk Itella SmartKuller. Parim valik kiiremaks kättesaamiseks koju või kontorisse.

Kuuel päeval nädalas (E-L) pakkide kättetoimetamine tellimisele järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared). Klient saab valida paki kättesaamiseks sobiva ajavahemiku (9.00-17.00 või 17.00-21.00) ja tellida kauba tööle või koju.

Kliendile saadetakse paki kättetoimetamise päeva hommikul paki saabumise täpne kellaaeg SMS-teatega. Kuller helistab kliendile 15 minutit enne kohale jõudmist.

Paki kättetoimetamise täpsus on SmartKULLER teenuse puhul +/- 30 minutit. Kui esimesel korral ei õnnestu pakki kliendile üle anda lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt kliendi soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati. 

Pakk antakse kliendile üle unikaalse koodi alusel, mis saadetakse kliendile SMS-teatega.

 

Tarneaeg: 1 - 2 tööpäeva jooksul.

Hind: 4.80 EUR

 

 

Itella SmartPOST Soome

Tellimuste kohaletoimetamine Soome käib samamoodi nagu Eestis. Kui tellimus on jõudnud Kliendi poolt valitud Smartposti pakiautomaati siis edastatakse Kliendi telefoni numbrile sõnum ning e-mail koos kapikoodiga . Täpsemad juhised saadetise vastuvõtmiseks leiate Itella Smarposti kodulehelt: http://uus.smartpost.ee/kuidas-saata-ja-vastu-votta

Pakiautomaatide asukohad leiate siit: http://extranet.smartpost.fi/embed-map?lang=en


Tarneaeg: 1 - 4 tööpäeva jooksul.

Hind: 10.99 EUR


 

 

 

Tellimisega! Tarneaeg: 1 nädal

Kui toode on staatusega: "Tellimisega! Tarneaeg 1 nädal", siis see tähendab, et tava tarne ajale lisandub keskmiselt 1 nädal.