Kuidas esitada tellimust?

www.diagnostikaseadmed.ee veebipoest kaupa tellida on äärmiselt lihtne ja turvaline. 

    1. Valige välja soovitud tooted, lisage need ostukorvi, vajutades nuppu: .


    2. Kui olete soovitud tooted ostukorvi lisanud, vajutage lehe paremal üleval olevale nupule: .


    3. Ostukorvis avaneb ülevaade tellimusele. Liikuge edasi, vajutades nuppu: 


    4. Seejärel saate valida kahe valiku vahel:  või esitate tellimuse külalisena ehk täidate kõik allpool olevad väljad.


    5. Nüüd olete jõudnud tellimuse keskpunkti, Aadressid:  
Saate lisada erineva aadressi nt. arve jaoks. Samuti on Teil võimalus jätta tellimus kohta kommentaar. Edasi liikumiseks vajutage nuppu: 


    6. Valige sobiv kohaletoimetamise võimalus. Kohaletoimetamise võimalustest leiate rohkem infot siit: http://www.diagnostikaseadmed.ee/et/content/2-kohaletoimetamine . Palun tutvuge kasutustingimustega:


    7. Olete jõudnud tellimuse lõppfaasi. Hetkel saate meie e-poes tasuda tellimuse eest ainult pangaülekandega, vajutage:


    8.  Vajutades nuppu:  on Teie tellimus vormistatud. Nüüd ilmub Teie tellimuse kohta väikene ülevaade ja meie e-poe rekvisiidid sisse antud tellimuse eest tasumiseks. Meie panga rekvisiidi leiate ka siit: http://www.diagnostikaseadmed.ee/et/content/8-kontakt
 

Tellimuse kinnitamisest ja vastuvõtmisest saabub Teile automaatselt tellimust kinnitav e-kiri, ning kui makse on tasutud siis saabub Teile ka selle kohta e-kiri. Seejärel kui tellimus on ettevalmistatud ja väljasaadetud, saadame saadetise jälgimiskoodi. Kuna meie süsteem saadab tellimuse kohta vähemalt kolm e-kirja, mis sisaldavad infot Teie tellimuse kohta, siis palun veenduge, et need kirjad pole läinud rämpspost (spam).


Registreerunud kasutajad saavad ligipääsu kasutaja tellimustele, arvetele jne. Külalistena tellimuse esitamisel kasutaja sisselogimis võimalust ei ole, tellimusi jälgida saate siit: http://www.diagnostikaseadmed.ee/et/guest-tracking . Kasutades sama guest-tracking linki saate muuta ennast külaliskasutajast püsikliendiks:
 

 

Küsimuste korral kirjutage: info@diagnostikaseadmed.ee